Primatijada 2012

Primatijada je manifestacija koja se uspešno organizuje već 38 godina i ima najdužu tradiciju od svih studentskih okupljanja sličnog karaktera. Svake godine, početkom maja se okupi preko 2 000 budućih mladih stručnjaka iz hemije, geografije, fizike, matematike, biologije, fizičke hemije, informatike… na jednom mestu!

Generalni organizator Primatijade 2012 je Savez studenata Hemijskog fakulteta u Beogradu, koji će se potruditi da ove godine privuče sto veći broj kvalitetnih učesnika, da organizaciju manifestacije podigne na visi nivo tako da predstavlja izazov za buduce generacije i naravno, da proširi ideju primatijade i na okolne zemlje u regionu

Primatijada 2012 se održava od 28.aprila do 3. maja u Albeni (Bugarska).

Prijave se primaju svaki radni dan u prostorijama Saveza Studenata, od 11 do 13 časova... Prijavite se na vreme, broj mesta je ograničen... info: 069/350-1224.

Cena 115 Eur u dinarskoj protivrednosti smeštaj i 50 Eur u dinarskoj protivrednosti prevoz.

primatijada.jpg primatijada.jpg