Stipendije Fonda za mlade talente

Fond za mlade talente pri Ministarstvu omladine i sporta raspisao je Konkurs za stipendiranje najboljih studenata završnih godina osnovnih akademskih studija ili master akademskih studija ili integrisanih akademskih studija na fakultetita/ univerzitetima čiji je osnivač Repubika Srbija, za školsku 2012/2013 godinu.

Konkurs je otvoren do 10. novembra 2012. godine, a pravo na stipendiju imaju studenti koji u školskoj 2012/13. godini upisuju završnu godinu osnovnih akademskih, master akademskih ili integrisanih akademskih studija na fakultetima i univerzitetima u Republici Srbiji i koji ispunjavaju sve uslove predviđene konkursom.

Konkurs je objavljen na zvaničnom sajtu Ministarstva omladine i sporta – www.mos.gov.rs i Fonda za mlade talente – www.dositeja.rs , na omladinskom portalu „Zamisli život“ i “Facebook” stranici Fonda za mlade talente.

Tekst konkursa i obavezan obrazac za prijavu na konkurs možete preuzeti ovde