PMF turnir u malom fudbalu

Turnir u malom fudbalu Prirodno-matematičkog fakulteta se ove godine održan je peti put. Prijavljeno je bilo 17 ekipa, preko 100 studenata, a gledaoci su videli pravo sportsko nadmetanje. Turnir je počeo 5. aprila i trajao do srede 11. aprila. Utakmice su se igrale na Đačkom igralištu, od 09.00 - 19.00 časova.

Zbog tragične nesreće koja je zadesila dvoje mladih ljudi sa našeg fakulteta, odlučeno je ovogodišnji turnir bude posvećen njima - Renatu Vukoviću i Mileni Dalmaciji.

Od sledeće godine, turnir će nositi naziv "Memorijalni turnir Renato Vuković".

Turnir 2012. je organizovao Savez studenata PMF-a, a pehare najboljim ekipama nu turniru dodelila je prof.dr Snežana Radulović, zamenik direktora Departmana za biologiju i ekologiju.

ZAVRŠNICA TURNIRA PMF-A U MALOM FUDBALU

REZLUTATI OSMINE FINALA:

INDEPENDIENTE : ANALITIČARI 6:4

FERENCVAROŠ : IZVODI DRUGOG REDA 5:2

DEDA I KLINCI : TURIZAM 0:4

DIE MANNSCHAFT : AVLIJANERI 2:4

POLUFINALE:

INDEPENDIENTE : FERENCVAROŠ 2:1

TURIZAM : AVLIJANERI 0:4

ZA TREĆE MESTO:

FERENCVAROŠ : TURIZAM 3:3, 2:3 PENALI

FINALE: