SINDIKALNE SPORTSKE IGRE

Po treći put, sada već tradicionalno, Sindikat PMF-a organizuje sportske susrete. Ova aktivnost fakulteta datira još iz 80-tih godina, kada se igrao memorijalni turnir u malom fudbalu između departmanskih ekipa u čast preminulog  profesora Jovana Vujaklije.

Tradicija je 2007. nastavljena, sa više učesnika koji su se takmičili u više sportova -  osim malog fudbala, organizuju se susreti i u basketu, stonom tenisu, pikadu i nadvlačenju konopca. To su prvenstveno rekreativna druženja koja šire sportski duh i zajedništvo.

Pozivamo vas na svečano otvaranje igara -  24. oktobar, 10 sati, Đačko igralište.

Očekuje se više od 70 učesnika, a u goste dolaze i delegacije Sindikata obrazovanja Mađarke i Rumunije, kao i kolege iz Sindikata Tehnološkog fakulteta.