Budi VIP student

Vip mobile otvara vrata šestoj generaciji studenata u okviru projekta korporativne odgovornosti „Budi Vip student“.

U selekciji je od 2007. učestvovalo više od 800 studenata, 96 je nagrađeno, a njih 14 je iskoristilo šansu da započne profesionalnu karijeru u Vip-u.

Projekat podržavaju Ministarstvo spoljne i unutrašnje trgovine i telekomunikacija, državni univerziteti u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kragujevcu i Novom Pazaru, kao i brojni fakulteti i studentske organizacije.

Više informacija o projektu i načinu prijavlivanja možete da pronađete na web sajtu www.jasamvip.rs

Dođi u četvrtak, 27. decembra 2012. godine, u 17 časova u čionicu 61 na III spratu Departmana za matematiku i informatiku da čuješ iskustvo iz prve ruke i pitaš sve što te zanima!

phone-student.jpg