Prezentacija kompanije NIS a.d.

U ponedeljak, 26. novembra u sali 62 u zgradi Departmana za matematiku i informatiku i Departmana za fiziku, sa početkom u 14h održaće se prezentacija programa za studente kompanije NIS a.d. Novi Sad.

Pored prezentacije studentskih programa, prisutnima će se obratiti i predstavnici menadžmenta kompanije kako bi približili studentima rad u svom sektoru i podelili iskustvo stečeno radom u jednoj od najuspešnijih kompanija u zemlji.

Pozivamo sve studente osnovnih i master studija da prisustvuju prezentaciji i saznaju kako da postanu deo tima koji će doprineti da NIS ostvari svoju misiju i dotigne postavljeni strateški cilj do 2020. godine: da postane najefikasnija energetska kompanija u balkanskom regionu, da održi lidersku poziciju na tržištu Srbije i da bude među tri najbolje kompanije u jugoistočnoj Evropi.

Napravite svoj prvi korak ka uspehu, jer budućnost zavisi od onoga što radimo u sadašnjosti! Čekamo vas!

stipendije.jpg