Svečana dodela nagrada studentima Univerziteta u Novom Sadu za postignut uspeh u školskoj 2013/2014. godini

Nagrađeni studenti u školskoj 2013/2014. godini

Svečana dodela nagrada studentima Univerziteta u Novom Sadu
za postignut uspeh u školskoj 2013/2014. godini

1. JUNA 2015. GODINE U 12,00 ČASOVA
(Amfiteatar Centralne zgrade Univerziteta u Novom Sadu, prizemlje, dr Zorana Đinđića 1, Novi Sad)

Na Svečanosti će biti uručene sledeće nagrade:

• nagrada najboljem studentu Univerziteta,
  • nagrade najboljim studentima fakulteta,
  • izuzetne nagrade za završene studije,
  • izuzetne nagrade za uspeh u toku studiranja,
  • nagrade za vrhunske rezultate u umetnosti,
  • nagrade za vrhunske rezultate u sportu,
  • nagrade "Mileva Marić Ajnštajn" i
  • izuzetne nagrade za naučni i stručni rad.

Spiskovi studenata koji su pozvani na Svečanu dodelu nagrada nalaze se na oglasnim tablama fakulteta a mogu se videti i na sajtu Univerziteta po gore navedenim kategorijama.

Ostali studenti koji su dobili nagradu za završene studije i nagradu za uspeh u toku studija (za ostvarenu ukupnu prosečnu ocenu preko 9,50) i nagradu za naučni i stručni rad, svoje diplome mogu preuzeti u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata, Dr Ilije Đuričića 3 (u okviru Doma Bajić) u periodu od 2. do 12. juna 2014. godine, od 9 do 14 časova radnim danima (www.razvojkarijere.uns.ac.rs). Nakon 14. juna diplome će se nalaziti u studentskoj službi Fakulteta.

Novčane nagrade dodeljuju se za:

• nagrade najbolji student Fakulteta,
  • nagrade za završene studije (izuzetna nagrada i nagrada),
  • nagrade za uspeh u toku studija (izuzetna nagrada),
  • nagrade za vrhunske rezultate u umetnosti,
  • nagrade za vrhunske rezultate u sportu i
  • nagrade "Mileva Marić Ajnštajn".

Studentima koji primaju više nagrada za koje su predviđene i novčane nagrade, dodeljuje se samo jedna novčana nagrada i to za onu nagradu koja se studentu dodeljuje a za koju je predviđen najveći iznos, izuzev za Nagradu „Mileva Marić Ajnštajn“, Nagradu za vrhunske rezultate u sportu i Nagradu za vrhunske rezultate u umetnosti, koje se dodeljuju u novčanom iznosu bez obzira na druge novčane nagrade koje student prima. Molimo studente da obrate pažnju za koju katergoriju dobijaju novčanu nagradu, odnosno ne dobijaju.

Novčane nagrade se mogu preuzeti od 1. juna do 30.OKTOBRA 2015. godine. Studenti koji su novčano nagradjeni mogu podići nagrade u filijalama Vojvođanske banke u gradu gde studiraju, odnosno u Novom Sadu, Somboru, Subotici i Zrenjaninu. Novčanu nagradu je moguće podići samo u gradu gde studiraju, Adresa filijale Vojvođanske banke u Novom Sadu je na SPENS-u, Sutjeska 3, a adrese ostalih filijala će biti naknadno postavljenje na sajt.  Prilikom preuzimanja novčane nagrade neophodno je poneti na uvid lični dokument (ličnu kartu ili indeks).

Kontakt Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata:
021 485 2041
ssonja@uns.ac.rs

Univerzitet dodeljuje sledeće nagrade:
:: Nagrada najboljem studentu Univerziteta
:: Nagrada najboljem studentu fakulteta
:: Nagrade za završene studije i uspeh u toku studija
:: Nagrada za vrhunske rezultate u umetnosti
:: Nagrada za vrhunske rezultate u sportu
:: Nagrada "Mileva Marić-Ajnštajn"
:: Nagrade za naučni i stručni rad