Letnja praksa u Narodnoj banci Srbije

Narodna banka Srbije će i ove godine, deseti put zaredom, u periodu od 2. jula do 31. avgusta organizovati letnju prakse za studente završnih godina akademskih studija.

Cilj prezentacije je da se ukaže studentima matematike, informatike i fizike na mogućnost da svoje profesionalne karijere započnu i razvijaju u centralnoj banci Srbije, budući da će po završetku ovih studijskih programa i na osnovu stečenih kompetencija, biti u stanju da obavljaju poslove iz delokruga Narodne banke Srbije.

Gospodin Bojan Marković viceguverner Narodne banke Srbije će 05. aprila u 12.00 časova, u Amfiteatru "Mihajlo Pupin" održati prezentaciju i studente upoznati sa mogućnostima ostvarivanja letnje prakse u NBS.