Besplatne pripreme iz hemije

Iako će upis na fakultete početi tek krajem juna, mnogi srednjoškolci već počinju sa pripremama za prijemne ispite. Živimo u vremenu kada su troškovi života vrlo visoki, te ne iznenađuje da svaka usluga ili angažovanje ima određenu cenu. Prirodno-matematički fakultet na sreću, i ove godine organizuje besplatnu pripremnu nastavu, koja je iz matematike počela još u decembru, a uskoro kreću i časovi hemije.

Departman za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine PMF-a u Novom Sadu i ove godine organizuje besplatnu pripremnu nastavu iz hemije za polaganje prijemnog ispita koja počinje  23. februara od 9 časova u prostorijama Departmana (Trg Dositeja Obradovica 3) i održavaće se svake subote.

U okviru pripremne nastave, polaznicima su posebno interesantna popularna predavanja o različitim aktuelnim dostignućima hemije. Dodatne informacije kao i raspored teme popularnih predavanja možete pronaći na sajtu www.dh.uns.ac.rs

hemija_u_boji.jpg