Apsolventsko veče 2013

HOTEL PARK, NOVI SAD, 22. MAJ, 2013.

Već tradicionalno dobar provod i vanserijska zabava!

CEO PMF NA JEDNOM MESTU - hotel "Park" u organizaciji Saveza studenata.

Sve informacije možete dobiti u prostorijama Saveza studenata, Plava zgrada, kancelarija 10 od 11.00 do 13.00h.

RESTORAN "RIBARAC", NOVI SAD, 21. JUN, 2013.

Za sve studente završnih godina PMF-a, apsolventsko veče u restoranu „Ribarac”, 21. juna, po ceni od 2800 dinara.

U cenu su uključeni večera (hladno predjelo, glavno jelo i dezert), neograničeno piće, tri profesionalna fotografa koji će pokrivati ceo događaj (smerovi će dobiti fotografije na Facebook-u i CD-u), a za muziku će biti zadužen bend Avangardia. Takođe, po smerovima će biti obezbeđeno i nekoliko gratis mesta za profesore i studente koji ne mogu priuštiti apsolventsko, shodno broju prijavljenih studenata. Biće dogovorena i fiksna cena prevoza kod taksi prevoznika, kako bi i ti troškovi bili svedeni na minimum.

Srdačno očekujemo sve zainteresovane studente!

Rok za usmene/pismene preliminarne prijave je do nedelje, 12. maja. Prijave su neophodne za najavu okvirnog broja studenata restoranu.

Rok za zvaničnu prijavu uplatom od 500 dinara je do petka, 17. maja.

Rok za uplatu ostatka sume je do kraja maja, ali je rok moguće produžiti po potrebi.

Za sve ostale informacije i prijave se možete obratiti kontakt osobi:

Debora Santo, student biologije, 063/591-341, deborasanto13@gmail.com

Organizator: