Konkurs fonda „Dr Zoran Đinđić“

Fond „Dr Zoran Đinđić“ Univerziteta u Novom Sadu je objavio javne konkurse za predlaganje kandidata za dodelu godišnjih nagrada „Dr Zoran Đinđić“ za 2015. godinu.

Nagrada „Dr Zoran Đinđić za mladog naučnika i istraživača“ će biti dodeljena najboljem mladom naučniku i istraživaču sa teritorije Autonomne Pokrajine Vojvodine. Predlog kandidata za dodelu Nagrade podnose fakulteti i instituti.

Nagrada „ Dr Zoran Đinđić za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz filozofskih i socioloških nauka“ će biti dodeljena autoru najboljeg diplomskog rada, završnog rada na master akademskim studijama ili magistarskog rada iz oblasti filozofskih i socioloških nauka odbranjenog na univerzitetima na teritoriji Republike Srbije čiji je osnivač Republika Srbija ili Autonomna Pokrajina Vojvodina. Predlog kandidata za dodelu Nagrade podnose fakulteti.

U prilogu su javni konkursi za predlaganje kandidata za dodelu godišnjih nagrada.

Rok za dostavljanje predloga je UTORAK, 8. decembar 2015. godine.