Konkurs za stručnu praksu

Kompanija Manpower je raspisala konkurs za stručnu praksu. Na konkurs se mogu prijaviti studenti završne godine ili tek svrseni studenti sa prosekom ocena iznad 8,0.

Rok za prijavu je 14. novembar, 2014., a prijavljivanje je na elektronsku adresu:

milan.celeketic@manpower.rs

Manpower je globalni lider i inovator u oblasti ljudskih resursa - kompanija koja pruža usluge i obezbeđuje najkvalitetnija rešenja radne snage za klijente. Pomaže ljudima u njihovom profesionalnom razvoju. Ciljevi kompanije su razumevanje i zadovoljavanje najrazličitijih potreba klijenata i kandidata u promenljivom svetu rada.

Ukoliko ste preduzimljivi, otvoreni za nova iskustva, spremni za rad u timu i posedujete proaktivan pristup prema poslovnim izazovima, imate priliku da se prijavite za stručnu praksu unutar renomirane internacionalne koorporacije.

Stručna praksa

Lokacija: Beograd;

Potreban broj praktikanata: 2

Profil kandidata:

• Studenti završne godine studija ili tek svršeni studenti sa prosekom ocena iznad 8,0.
• Prednost  imaju studenti sa Elektrotehničkog fakulteta, Fakulteta organizacionih nauka (smer: informacioni sistemi i tehnologije) kao i sa Visoke politehničke škole (smer: grafičke tehnologije).

• Napredni nivo znanja engleskog jezika (u govoru i pisanju).

• Napredni nivo poznavanja MS Office paketa.
• Znanje iz oblasti ICT-a, menadžmenta projekata kao i iz oblasti finansija/ekonomije.

• Poželjno je posedovanje veština softverskog inženjerstva (kao i iskustvo u radu sa InDesign I Photoshop softverima).

•  Posedovanje izraženih analitičkih veština.
• Spremnost kako na individualni, tako i na timski rad.
• Razumevanje i spremnost na usavršavanje u domenu poslovnih procesa.
• Strpljenje, preduzimljivost i pozitivan stav.

KONKURS JE U TOKU!

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove konkursa, prijavite se elektronskim putem na adresu milan.celeketic@manpower.rs

Konkurs je otvoren do 14.11.2014. godine.

Svi kandidati će biti obavešteni, a na razgovor će biti pozvani kandidati koji su ušli u uži izbor.

Manpower pruža jednake mogućnosti svima i uzima u obzir sve kandidate bez obzira na pol, bračni status, nacionalnu pripadnost, godine starosti, poreklo, veroispovest, rasu, boju kože, seksualnu orijentaciju, fizičke ili mentalne nedostatke.