STUDENTSKA NAGRADA 2015 na temu: KAKO SE BORITI PROTIV KLIMATSKIH PROMENA I NJIHOVIH POSLEDICA?

Francusko-srpska privredna komora

organizuje:

STUDENTSKU NAGRADU 2015

na temu:

Kako se boriti protiv klimatskih promena i NJIHOVIH posledica?

Francusko-srpska privredna komora i ove godine tradicionalno promoviše održivi razvoj u ustanovama visokog obrazovanja u Republici Srbiji i organizuje Studentsku nagradu 2015. Tri najbolja rada na temu „Kako se boriti protiv klimatskih promena i njihovih posledica?“ biće nagrađena novčanim nagradama.

Studentska nagrada namenjena je svim srpskim i stranim studentima, koji će na dan 31.12.2015. imati do 28 godina starosti, a koji su upisali školsku 2014/2015 pri nekoj od institucija visokog obrazovanja u Republici Srbiji.

U prilogu su dokumenti sa opštim informacijama o nagradi, Pravilnik Nagrade i Formular.