Konkurs za dodelu stipendija Fonda za stipendiranje mladih naučnih radnika UNS-a

Ove godine, Fond za stipendiranje i podsticanje napredovanja darovitih studenata i mladih naučnih radnika i umetnika Univerziteta u Novom Sadu, dodeljuje 64 stipendije, a Konkurs je otvoren od 25. oktobra do 25. novembra, 2011. godine.

Univerziteta u Novom Sadu

15. novembar 2011.

OBAVEŠTENJE

U SKLADU SA ODLUKOM SAVETA FONDA O IZMENI I DOPUNI ODLUKE O RASPODELI NOVČANIH SREDSTAVA NAMENJENIH  ZA STIPENDIJE U ŠKOLSKOJ 2011/2012. GODINI, DONETOJ 14.11.2011. GODINE, IZMENJEN JE I DOPUNJEN TEKST KONKURSA ZA DODELU 64 STIPENDIJE STUDENTIMA UNIVERZITETA U NOVOM SADU ZA ŠKOLSKU 2011/2012. GODINU.

ZA VIŠE INFORMACIJA MOLIM VAS POSETITE

SAJT UNIVERZITETA - www.uns.ac.rs