OTVOREN KONKURS U OKVIRU CAMPUS EUROPAE PROGRAMA MOBILNOSTI

O programu Campus Europae (CE)

Međunarodni program mobilnosti studenata Campus Europae koji se realizuje pod okriljem Evropske univerzitetske fondacije sa sedištem u Luksemburgu, bavi se razmenom studenata osnovnih i master studija između univerziteta uključenih u CE mrežu, a u okviru sledećih oblasti (Subject Committees): Engineering, Teacher Training, Humanities, Natural Sciences, Business, Law i Medicine.

Prirodno-matematički fakultet u ovom programu učestvuje u oblastima: FIZIKA, BIOHEMIJA, BIOLOGIJA I EKOLOGIJA, TURIZAM I HOTELIJERSTVO.

Campus Europae je veoma dinamičan projekat koji se razvija i širi iz godine u godinu.

Početkom 2008. godine u njemu je 18 univerziteta iz 16 zemalja, od kojih je Univerzitet u Novom Sadu jedini predstavnik Republike Srbije. Mogućnosti studentske razmene se sve vreme proširuju uvođenjem novih destinacija za studiranje.

Upućujemo studente 2., 3., i 4. godine Prirodno-matematičkog fakulteta da pogledaju novootvorene konkurse za školsku 2012/2013. godinu.

Više o Campus Europae na zvaničnom veb sajtu: