Evropski Forum Alpbach poziva studente iz čitavog sveta na učešće u forumima i diskusijama

Evropski Forum Alpbach www.alpbach.org  i ove godine poziva studente iz čitavog sveta na učešće u forumima i diskusijama.

Uprava Evropskog Foruma Alpbach nam je posebno skrenula pažnju na Završnu diskusiju 21. avgusta 2013. godine. Naime, raspisali su poziv svim zainteresovanim (od 18 – 30 godina) da u diskusiji pod naslovom “The Future of Europe: A Grassroots Perspective”, iznesu svoje viđenje Evrope, u obliku umetničkog dela, video zapisa, pismenog sastava ili slično.

Autorima najboljih radova Forum Alpbach obezbediće besplatan smeštaj I put.

Rok za predaju aplikacija ističe 10. maja 2013. godine.

Bliže informacije i kontakt osoba mogu se naći na portalu Foruma www.alpbach.org/call

Bili bismo Vam zahvalni, ako biste ovu informaciju prosledili studentima Univerziteta Novi Sad, te u prilogu šaljemo kratak pregled informacija.

Za dodatna pitanja Vam naša saradnica, Martina Janković (Tel: 3015853) rado stoji na raspolaganju.

S poštovanjem

Andreas Haidenthaler