SQL Server Day

Student Tech Club sa Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu uz pomoć SQL korisničke grupe iz Beograda organizuje događaj pod nazivom SQL Server Day u subotu 24.3.2012. u 9h na Fakultetu tehničkih nauka, amfiteatar A2. Samo dve nedelje nakon objavljivanja SQL Servera 2012 pričaćemo o njegovim prednostima, ali i manama.

Predavači na događaju su predavači sa Microsoft Sinergija konferencije:

Aktivni članovi SQL Server korisničke grupe Beograd:

• Dejan Pervulov
  • Predrag Ilić
  • Nemanja Todorović

i Nenad Sabo - Softver Arhitekta u kompaniji Execom

Događaj je otvorenog tipa, namenjen studentima, nastavnicima i ljudima iz IT industrije. Cilj nam je da, kroz predstavljene sesije, pokrenemo diskusije o SQL Serveru i upotrebi servisa i alata koje ta platforma omogućava. Detaljnije informacije o predavanjima i agendi možete pročitati na msacademic.rs. Za najaktivnije učesnike, koji svojim pitanjima najviše doprinesu diskusiji i razmeni znanja, pripremili smo simbolične nagrade u vidu Microsoft literature i training kit-ova.