DVE MEĐUNARODNE MATEMATIČKE KONFERENCIJE

U okviru IPA projekta: Non-Standard Forms of Teaching Mathematics and Physics:  HUSRB/1203/221/024, Deparman za matematiku i informatiku Prirodno- matematičkog fakulteta, organizuje 6. Međunarodnu konferenciju o nastavi matematike (VI International Conference of Teaching and Learning mathematics ICTLM), zajedno sa Konferencijom Matematika és Informatika Didaktikai Kutatások (Debrecen University).

Na konferenciji će učestvovati profesori i studenti doktorandi iz Srbije, Mađarske, Hrvatske, Slovačke, Rumunije i Bugarske, Finske, Engleske. Do sada je prijavljeno oko 70 učesnika Konferencije.

Svečano otvaranje je u petak, 23. januara u 14.30 sati, u Amfiteatru “Mihajlo Pupin” na Departmanu za matematiku i informatiku, Trg Dositeja Obradovića 4.