BIMLS KONFERENCIJA

Od 10. do 13. februara 2016. godine u Zadužbini Ilije M. Kolarca u Beogradu biće održan drugi po redu skup „Belgrade International Molecular Life Science Conference for Students (BIMLS)“.

Organizatori su Institut za nadarenu i talentovanu decu i omladinu, Regionalni centar za talente Beograd 2 i Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu. Ova studentska konferencija okuplja studente osnovnih, master i doktorskih studija sa fakulteta i iz instituta koji se bave istraživanjima u oblasti „life science“, a program skupa obuhvata predavanja, radionice i usmene i poster prezentacije studentskih radova.

Rok za predaju abstrakata je 15. decembar 2015. godine, a rok za registraciju za učešće je 25. januar 2016.

Više informacija može se naći na sajtu www.bimls2015.com