Nagrada za životno delo

Ovogodišnji dobitnici nagrada su: prof. dr Leposava Šiđanin sa FTN-a, profesorka Tehnološkog fakulteta Biserka Vujičić, profesorka PMF-a Radmila Kovačević, profesor Pravnog fakulteta Jožef Salma i profesor Medicinskog fakulteta Branislav Budakov.

Ovo prestižno priznanje dodeljuje Udruženje univerzitetskih nastavnika i naučnika Vojvodine, a pokrovitelj je Pokrajinski sekretarijat za nauku.

Nagrade za životno delo će dobitnicima danas uručiti predsednica Upravnog odbora Udruženja univerzitetskih nastavnika i naučnika Vojvodine, Marijana Ačanski, dok će posebna priznanja laureatima - novčane nagrade u iznosu od po 100.000 dinara dodeliti predsednik Pokrajinske vlade Bojan Pajtić.

PROF. DR RADMILA KOVAČEVIĆ, Departman za biologiju i ekologiju PROF. DR RADMILA KOVAČEVIĆ, Departman za biologiju i ekologiju