Vladimir Rančić, naš student, dobitnik nagrade na Konkursu "MENJAM SEBE, MENJAM SVET"

Vladimir je poslao: POŠTENO DELO ILI PRUGASTO ODELO! STOP KORUPCIJI!. sa ciljem da kroz šaljivi slogan da jasnu poruku šta čeka ljude koji rade nepoštene stvari.

Na konkursu za slogan(u kategoriji studenti), mogućnost učešća su imali studenti sa svih fakulteta iz  Srbije.

Listu nagrađenih možete videti na linku:

Svečano uručenje nagrada od strane Agencije za borbu protiv korupcije je 21. decembra u Beogradu, u Palati Srbije.

Inače Vladimir Rančić je student završne godine master studija matematike finansija na Departmanu za matematiku i informatiku i kako sam kaže, ponosan je, kako na fakultet koji polako završava, tako i na nagradu od Agencije.

Vladin pobednički slogan: "POŠTENO DELO ILI PRUGASTO ODELO.STOP KORUPCIJI!" Vladin pobednički slogan: "POŠTENO DELO ILI PRUGASTO ODELO.STOP KORUPCIJI!"