Nagrada konkursa "DOKAŽI SE 100%" studentkinji PMF-a

Bojana Bobar, studentkinja Prirodno-matematičkog fakulteta u Novom Sadu i Strahinja Lazarević, student Ekonomskog fakulteta u Subotici, autori su najboljeg projekta, trećeg po redu studentskog konkursa “Dokaži se 100%”.

To je takmičenje na izradi projekta iz oblasti upravljanja zadovoljstvom klijenata, koji Banka Inteza  realizuje u saradnji sa matičnom Inteza Sanpaolo grupacijom. Glavni kriterijumi kojima se komisija rukovodila bili su inovativnost i mogućnost implementacije projekata.

Pobednički tim predstavljaće Srbiju na finalnom takmičenju Divizije internacionalnih banaka članica Inteza Sanpaolo grupe koje se održava u Italiji. Za najuspešnije takmičare obezbeđena je i stručna praksa u centrali ove međunarodne bankarske grupacije ili stipendija od 1.500 evra. Takođe, Inteza banka nagradila je pobednike konkursa u Srbiji stipendijom od 1.000 evra po članu tima i plaćenim tromesečnim usavršavanjem u banci.

Čestitamo!

Nagrađeni studenti sa predstavnikom banke Nagrađeni studenti sa predstavnikom banke