Dodela nagrada Fonda Nenada M. Kostića za hemijske nauke

Na svečanosti održanoj 26. maja 2014. godine na niškom Prirodno-matematičkom fakultetu, dodeljene su nagrade za najbolje diplomske/master radove za 2014. g., a prema konkursu raspisanom u februaru ove godine.

Nagrade je uručio predsednik Fonda prof. dr Nenad Kostić  ispred Upravnog odbora Fonda. Ceremoniji su prisustvovali nagrađeni studenti i njihovi mentori.

Prva nagrada

Ivana Kuzminac, doktorand na Departmanu za hemiju novosadskog PMF-a (mentor: prof. dr Marija Sakač)

Druga nagrada

Branislav Stanković, doktorand na Fakultetu za fizičku hemiju u Beogradu (mentor: prof. dr Ljiljana Kolar Anić)

Druga nagrada:

Bojana Blagojević, student master studija na Departmanu za hemiju novosadskog PMF-a (mentor: prof. dr Neda Mimica Dukić)

Vankonkursna nagrada:

Stručno veće hemije Trinaeste beogradske gimnazije (u ime Veća prof .Anita Stojčevski).

Sledeće godine, ceremonija dodele će se održati na PMF-u Novom Sadu.

Dobitnici nagrada, mentori, Upravni odbor i  predsednik Fonda Dobitnici nagrada, mentori, Upravni odbor i predsednik Fonda
Dobitnici nagrada i profesor Nenad Kostić Dobitnici nagrada i profesor Nenad Kostić