KARAVAN OMLADINSKOG PREDUZETNIŠTVA

Privredna komora Srbije, Privredna komora Vojvodine i Privredni forum mladih, u saradnji sa Studentskom konferencijom Univerziteta Srbije i uz podršku Ministarstva privrede Republike Srbije, sa zadovoljstvom vas pozivaju da uzmete učešće na
„Karavanu omladinskog preduzetništva – Privredni forum mladih 2016" koji će biti održan u četvrtak, 25. februara 2016. godine sa početkom u 11.00 sati u Privrednoj komori Vojvodine, Novi Sad, Hajduk Veljkova 11, velika sala.

Cilj "Karavana omladinskog preduzetništva – Privredni forum mladih 2016" je da se mladi širom teritorije Republike Srbije u „Godini preduzetništva" edukativnim i informativnim programom upoznaju sa mogućnostima i izazovima osnivanja i uspešnog vođenja sopstvenih preduzeća, što će omogućiti otvaranje novih radnih mesta, smanjiti njihovu nezaposlenost i doprineti jačanju privrede Srbije.
Pozivamo Vas da svojim aktivnim učešćem date doprinos uspešnom radu ovoga skupa i učinite korak ka planiranju sopstvene budućnosti.

Svoje učešće možete potvrditi do 23. februara 2016. godine na elektronsku adresu maja.zdraveski@pkv.rs ili putem telefona 021 480 37 48.

11.00-11.15

Otvaranje skupa:

Prof. dr Dušan Vučičević, generalni sekretar Privredne komore Vojvodine

11.15-12.30

PANEL

„Preduzetništvo mladih kao razvojni potencijal Srbije“

Dušan Korunoski, Ministarstvo privrede RS

Nermina Ljubović, Privredna komora Srbije

Goran Sečujski, Grad Novi Sad

Prof. dr Bojan Lalić, FTN, Novi Sad

Predstavnik kompanije Neoplanta

Nemanaja Savić, Termopan d.o.o.

12.30-13.00

Diskusija

13.00-13.30

Pauza